Audi RS 7 Sportback.

Badge photostory O čom sa hovorí? Témou je miliónové SUV od Bugatti i viacero nových elektromobilov

Foto: Audi

22.9. 8:00 KLEBETY TÝŽDŇA: Výkonnejšie dvojičky Audi RS 6 a RS 7 môžu mať vyše 700 koní, elektrický crossover Ford Mach E prejde na jedno nabitie 600 kilometrov a sériový Mercedes-Benz EQS dostane športovo ladenú verziu AMG.

Na pôde frankfurtského autosalóna boli s realitou konfrontované mnohé neoficiálne správy, ktoré sa objavili počas ostatných mesiacov či rokov. Niektoré sa ukázali ako mylné. Väčšina informácií sa však potvrdila a aktuálne sú vecou klebiet ďalšie pripravované novinky. O čom sa hovorí?

Témou je momentálne napríklad miliónové SUV od Bugatti i viacero nových elektromobilov. Aj tie majú zväčša športovo-úžitkové rysy. Takéto vozidlá pripravuje Ford, Mercedes-Benz, Nissan aj Volkswagen, pričom o prechode na batériový pohon sa hovorí tiež v prípade ďalšej generácie malého hatchbacku Kia Picanto.

Okrem toho sa pošuškáva o výkonnejších vyhotoveniach dvojice príbuzných Audi RS 6 a RS 7, ale rovnako o nabrúsenom Lamborghini Huracán Evo a Porsche 718 Cayman GT4 RS. Medzi klebety uplynulého týždňa sa dostal aj exkluzívny roadster Aston Martin. Otvorenú karosériu bude mať i roadster Corvette C8, ktorý by sme mali spoznať už začiatkom októbra. Ďalšie detaily nájdete na nasledujúcich stránkach.

Informácie uvedené v článku nie sú oficiálne, automobilky ich zatiaľ nepotvrdili.

Použité fotografie sú ilustračné.

Video

Diskusia