Adrian Zamarripa (5) sa stretol s vysneným Lamborghini a nechal sa na ňom odviezť.

Zaujímavosti Neuveriteľne mladému šoférovi sa splnil sen: Po prvýkrát sa mohol odviezť na Lamborghini

Foto: Facebook (Jeremy Neves)

8.5. 10:00 Chlapca povozil Jeremy Neves na svojom matnom sivom kupé Huracán LP610-4, s ktorým prišiel za päťročným Adrianom.

V ostatných dňoch obletela svet správa o výnimočnom incidente zo Spojených štátov. Policajná hliadka tam na diaľnici v Utahu sledovala SUV idúce podozrivo nízkou rýchlosťou a lietajúce naprieč pruhmi, čo naznačovalo opitého vodiča. Po odstavení vozidla ich však čakalo prekvapenie. Za volantom bol totiž Adrian Zamarripa, ktorý má mať v súčasnosti len 5 rokov.

Dieťa ohromilo policajtov okrem veku aj vysvetlením toho, prečo šoférovalo auto svojich rodičov. Chlapcovým cieľom bola stovky kilometrov vzdialená Kalifornia. Plánoval si tam kúpiť Lamborghini, o ktorom sníva. Vo vačku mal pritom údajne tri doláre. Asi netreba hovoriť, že cenník talianskych býkov zo Sant'Agata Bolognese štartuje v USA vysoko v šiestich cifrách...

Príbeh mladíka túžiaceho po Lambe mal veľkú odozvu. Ako uviedol portál ABC 3340 News, Zamarripova rodina odvtedy dostala viacero ponúk na jazdu v superšporte vysnenej značky. Minimálne jednu z nich využila. Chlapca povozil Jeremy Neves na svojom matnom sivom kupé Huracán LP610-4, s ktorým prišiel za päťročným Adrianom. Na ňom podľa vlastných slov obdivuje jeho cieľavedomosť.

Adrian Zamarripa (5) sa stretol s vysneným Lamborghini a nechal sa na ňom odviezť.
Adrian Zamarripa (5) sa stretol s vysneným Lamborghini a nechal sa na ňom odviezť.
Zdroj: Facebook (Jeremy Neves)

Neuveriteľne mladému šoférovi sa tak splnil sen, teda aspoň sčasti. Talianske auto podľa jeho rodiny sledoval dlhé hodiny na internete. A hoci ho zatiaľ nešoféroval, mohol sa na ňom aspoň po prvýkrát odviezť na sedadle spolujazdca. No evidentne len bez bezpečnostného pásu a na kolenách svojej 16-ročnej sestry. Práve ona naňho pritom mala dávať pozor vtedy, keď sa vybral s rodičovským SUV na diaľničné dobrodružstvo...

Diskusia  ()

Video

Diskusia