The Grand Tour

Zaujímavosti Moderátori Top Gear ohlásili novú šou

Foto: Facebook

12.5. 2016 15:10 Oficiálny názov chystanej motoristickej relácie je The Grand Tour. Začne sa vysielať už túto jeseň, pripravených je zatiaľ 12 častí.

Trio moderátorov, ktoré stálo za úspechom britskej relácie Top Gear, netreba nijak špeciálne predstavovať. Pravdepodobne ide o najznámejších automobilových nadšencov na svete. Jeremy Clarkson, Richard Hammond a James May momentálne pôsobia pod krídlami obchodného gigantu Amazon. Na jeho internetovej televízii Amazon Prime budú mať svoju novú šou, ktorú ohlásili v týchto dňoch. Bude sa volať The Grand Tour.

Clarkson, Hammond a May budú hlavné hviezdy novej šou The Grand Tour
Clarkson, Hammond a May budú hlavné hviezdy novej šou The Grand Tour
Zdroj: Facebook

Oficiálna stránka chystanej televíznej relácie na sociálnej sieti včera zverejnila, že jej vysielanie sa začne už na jeseň tohto roku. O popularite pripravovaného projektu svedčí to, že za necelých 24 hodín nazbierala stránka 85-tisíc fanúšikov a ich počet ďalej rastie.

Priaznivcov motorizmu a dobrej zábavy určite poteší fakt, že tentokrát nebudú po svete cestovať len hlavní protagonisti tejto relácie. Putovať s nimi bude celé štúdio. Základňou relácie The Grand Tour totiž nebude Británia, ako to bolo pri titule Top Gear. Každý diel sa má nakrúcať v inej krajine, čím dostane relácia medzinárodný rozmer a priblíži sa fanúšikom po celom svete.

Každé vydanie chystanej televíznej relácie sa má nakrúcať v inej krajine
Každé vydanie chystanej televíznej relácie sa má nakrúcať v inej krajine
Zdroj: Facebook

Na základe informácií zverejnených Jeremy Clarksonom vieme, že zatiaľ sa môžeme tešiť na 12 vydaní novej šou. Jedno z nich bude vianočný špeciál. Moderátor ďalej naznačil, že štúdiové zábery šou môžu vznikať skutočne kdekoľvek: spomenul Mexiko, Kaliforniu, Škótsko, Chorvátsko či Berlín. Taktiež sa vyjadril, že s určitosťou budú nakrúcať v britskom regióne Yorkshire, odkiaľ všetky tri hviezdy pochádzajú.

Zákazníci Amazonu, ktorí plánujú šou sledovať, budú mať možnosť zúčastniť sa nakrúcania osobne. Toto rozhodnutie vyzerá ako skvelý marketingový ťah, no zároveň aj krok bližšie k obecenstvu. Ostáva nám už len dúfať, že relácia The Grand Tour bude prinajmenšom taká dobrá ako legendárny Top Gear. Fotky z nakrúcania, ktoré trio zverejnilo na sociálnych sieťach, však sľubujú skutočne dobrú zábavu...

Zdroj: Filip Kadlečík

Video

Diskusia