Top Gear

Zaujímavosti Amazon si uchmatol moderátorov Top Gear

Foto: Amazon

1.8. 2015 18:10 Nová relácia sa má začať vysielať v budúcom roku. Clarkson, Hammond a May majú za tri sezóny zinkasovať 250 miliónov dolárov.

Hneď po zverejnení informácií o konci populárnej motoristickej relácie Top Gear sa začalo špekulovať, kde sa traja moderátori tohto programu objavia. Neoficiálne sa hovorilo všeličo a spomínalo sa viacero kandidátov. Dnes je budúce pôsobisko trojice Jeremy Clarkson, Richard Hammond a James May jasné: budú ich vysielať na on-line kanále Amazon Prime.

Jeremy Clarkson, Richard Hammond a James May budú
Jeremy Clarkson, Richard Hammond a James May budú
Zdroj: Amazon

Obľúbení protagonisti šou Top Gear sa teda nepresunú do žiadnej klasickej televízie, uchmatol si ich internetový gigant Amazon pre svoj prémiový produkt. Nová relácia ešte nemá meno. Vysielať sa má začať niekedy v budúcom roku, ďalšie detaily firma zverejní neskôr.

Zo zákulisia však uniklo niekoľko podrobností týkajúcich sa zmluvy trojice moderátorov. Amazon s nimi údajne podpísal kontrakt na tri roky, pričom počas každej sezóny  majú vytvoriť sériu 12 dielov. Clarkson, Hammond a May za to majú zinkasovať skutočne kráľovský plat: hovorí sa o sume 250 miliónov dolárov, teda takmer 228 miliónov eur.

Diskusia  ()

Video

Diskusia