Ruská polícia.

Zaujímavosti Husársky kúsok ruskej polície: Chytili muža, ktorý mal na konte 2 126 nevyriešených priestupkov

Foto: Auto.mail.ru

11.2. 14:00 34-ročný cestný pirát svoju situáciu ešte zhoršil pri zatýkaní, kedy sa zamkol v aute a odmietal vystúpiť.

Keď motoristu zastavia policajti, väčšina z nás má voči mužom a ženám zákona prirodzený rešpekt. V Rusku nedávno chytili 34-ročného muža, ktorý však zjavne nerešpektoval nič a nikoho. Polícia vykonávala rutinnú kontrolu, najskôr šoféra náhodne zastavila a vypýtala si od neho doklady. Okamžite vysvitlo, že jeho vodičský preukaz je neplatný.

Na základe vypršaného dokladu policajti zistili, že sa im podaril husársky kúsok. Náhodou zastavili muža, ktorý mal na svojom konte neuveriteľné množstvo dopravných priestupkov. Šofér mal na svedomí celkovo 2 126 porušení predpisov, za ktoré až doposiaľ neniesol zodpovednosť.

Anketa
Museli ste už niekedy za volantom platiť pokutu?
  • 91%
  • 9%

Aby toho nebolo málo, pri pokuse o zatknutie cestný pirát zamkol dvere vozidla, od ktorého vlastne ani nemal žiadne doklady. Z auta ho hliadka dostala až po tom, čo rozbila predné okno automobilu a okamžite putoval do väzby, kde strávi sedem dní. Za ten čas by mali súdy rozhodnúť o treste. Zatiaľ sa nevie, akú bude mať podobu. Je možné, že prinajmenšom časť pokút bude musieť zaplatiť.

Video

Diskusia