Interiér elektromobilu Tesla Model 3

Novinky Tesla Model 3 stále prechádza zmenami

Foto: Electrek

12.12. 2016 13:17 Jednou z početných úprav pred štartom sériovej výroby je volant, pôvodný kúsok s dvomi ramenami sa do finále nedostane.

Jednou z najväčších senzácii končiaceho sa roka bolo nepochybne uvedenie dostupného elektromobilu od Tesla Motors s označením Model 3, ktorý si nezáväzne objednali státisíce ľudí dlho pred jeho príchodom na cesty. Reálnym termínom ostrého začiatku predaja je až rok 2018.

Na čerstvej fotografii interiéru môžeme vidieť nový trojramenný volant
Na čerstvej fotografii interiéru môžeme vidieť nový trojramenný volant
Zdroj: Electrek

Už pri debute novinky sa hovorilo, že predstavené exempláre nie sú stopercentne sfinalizované. Tomuto tvrdeniu dodávali vážnosť detailné dizajnové odlišnosti medzi trojicou strojov odhalených na oficiálnom podujatí. Vozidlo údajne stále prechádza zmenami, čo dokazuje aj čerstvá fotografia zverejnená stránkou Electrek. Môžeme na nej vidieť kabínu amerického elektromobilu.

Tesla nakreslila dlho očakávanému autu interiér, ktorý je skutočne minimalistický. Môže za to niekoľko riešení. Nevšedný dojem vytvára absencia klasických výduchov ventilácie, veľký palubný displej nahrádzajúci všetky tlačidlá i chýbajúci prístrojový panel. Pôvodný volant s dvomi ramenami sa však do finále nedostane. Nový záber ukazuje namiesto neho lepšie vyzerajúci trojramenný kúsok, ktorý má byť podľa neoficiálnych zdrojov jednou z početných úprav pred štartom sériovej výroby.

Zdroj: Marek Pokrývka
Diskusia  ()

Video

Diskusia