Mercedes-Benz G.

Badge photostory Nové informácie zo zákulisia: Šušká sa o elektrickej triede G i chystanom pick-upe Tesla

Foto: Mercedes-Benz

10.11. 2019 14:00 KLEBETY TÝŽDŇA - Hyundai chystá športovú verziu typu Kona, Renault chce zasa okoreniť elektrický hatchback Zoe a Lotus by mohol oživiť model Elan.

S postupným úpadkom dôležitosti klasických výstav sú premiéry automobilov rozložené počas roka stále rovnomernejšie. Ani klebetiť sa o nich už takmer neprestáva, k čomu často prispievajú vymoženosti digitálnej doby. V ostatných týždňoch taktiež priniesli nejaké zaujímavé správy.

Nové informácie zo zákulisia sa dotýkajú viacerých značiek. Video testovacieho prototypu napríklad naznačilo, že BMW M3 ďalšej generácie bude mať aj manuálnu prevodovku. Ďalšie zdroje zase hovoria o oživení mena Lotus Elan. Predmetom debát bol aj Hyundai Kona N, v tomto prípade však reči vyvolalo publikovanie fotiek vývojového exemplára.

Šušká sa o elektrickej triede G, ďalších verziách Porsche 911 či športovej verzii elektromobilu Renault Zoe. Okrem toho sa skloňuje prípadný ďalší facelift Subaru BRZ. Taktiež sme počuli o chystanom pick-upe Tesla, ktorý má debutovať už onedlho. A vďaka zverejneniu fotiek maskovaných áut sa na pretras dostal aj chystaný model značky Wiesmann.

Informácie uvedené v článku nie sú oficiálne, automobilky ich zatiaľ nepotvrdili.

Použité fotografie sú ilustračné.

Video

Diskusia