Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Škoda opäť upozorňuje na Kodiaq RS

VIDEO
Zábery ukazujú výfukové koncovky, disky kolies, zjednodušené logo i digitálny prístrojový panel s centrálne umiestneným rýchlomerom.
1 4 príspevky 14.09.2018 / Marek Pokrývka

Nie je žiadnym tajomstvom, že na blížiacom sa parížskom autosalóne odhalí Škoda vrchol modelového radu Kodiaq. Jeho prípravu potvrdila už začiatkom minulého roka. Počas leta s variantom RS stanovila svojský rekord na Nürburgringu, nedávno naň zverejnila upútavku a popritom potvrdila reči o pohonnej jednotke. Momentálne na silnú verziu opäť upozorňuje.

Pod touto kapotou bude pracovať motor 2.0 BiTDI s výkonom 240 koní

Mladá Boleslav zverejnila video, v ktorom ukazuje výrobný proces a následne poodhaľuje viaceré detaily SUV. Zábery ukazujú kompletne diódové svetlomety, lichobežníkové výfukové koncovky, špecifické disky kolies, zjednodušené logo RS bez zelenej farby i digitálny prístrojový panel s centrálne umiestneným rýchlomerom. Vozidlo nesie modrú farbu, ide o odtieň Race Blue.

Kodiaq RS: Najsilnejší diesel v histórii Škody

Škoda Kodiaq RS absolvuje svetovú premiéru na autosalóne v Paríži, naozaj dostane motor 2.0 BiTDI a pridá jednu drobnú novinku. Na čo sa ešte môžeme tešiť?

Škoda Kodiaq RS bude disponovať dvakrát prepĺňaným naftovým štvorvalcom, ktorý poznáme napríklad z koncernového modelu Volkswagen Passat. Maximálny výkon 177 kW (240 k) má štandardne prenášať na všetky štyri kolesá prostredníctvom prevodovky DSG. Cenu vrcholnej verzie zatiaľ nepoznáme, no bezpochyby prekročí hranicu 40–tisíc eur.


Video
Najnovšie články
Elon Musk opäť šokuje: Lietajúci športiak Tesly?

Obe hybridné verzie prichádzajú s prepracovanými nárazníkmi či svetlami, v interiéri sa objavil väčší displej a dotykový panel klimatizácie.

Hyundai Ioniq podstúpil plastickú operáciu

Už onedlho sa začnú najrozsiahlejšie dopravné obmedzenia v histórii Bratislavy. Pri riadení dopravy bude uprednostňovaná MHD, primátor Matúš Vallo preto...

Vallo: Vodiči nechajte autá doma, použite MHD

Obchodníci sa neraz predháňajú v ponuke zaujímavých „vychytávok“, ktoré by mali v zime uľahčiť život motoristu. Niektoré môžu byť užitočné, iné z vás len...

Zimné príslušenstvo: Čo sa oplatí a čo určite nie?

Nemecko nastúpilo na cestu rozvoja elektromobility a postupne rozširuje sieť nabíjacích staníc. Zatiaľ najviac ich má Hamburg.

Najviac nabíjačiek v Nemecku má Hamburg

Americký úpravca dal elektrickému SUV široký bodykit z uhlíkových vlákien a kompletne prečalúnil jeho interiér.

T Sportline Model X: Karbón a oranžová

Volkswagen plánuje nástupcu aktuálneho Golfu ukázať už o niekoľko mesiacov, online svet však už jeho podobu pozná. Po starších videách sa teraz na internete...

Dizajn ôsmeho Golfu prezrádzajú nové fotky
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×