Audi A8L sa z elegantnej limuzíny zmenila na extravagantný a nevkusný kúsok

Zaujímavosti Gýčové Audi A8L: Toto sa naozaj niekomu páči?

Foto: Autojunk.nl

1.2. 12:15 Zvieracie vzory na auto nepatria. Alebo áno? Holandský DJ stavil na extravaganciu. Podaril sa mu netradičný experiment?

O zvieracích vzoroch v prípade módy koluje krátky a výstižný vtip, “Viete, kto jediný na sebe môže nosiť leopardí vzor? Leopard.”. Iste, každý sa môže obliekať podľa svojho gusta a v niektorých prípadoch nemusí byť na škodu ani inšpirácia živočíšnym svetom. V prípade automobilov je však situácia odlišná.

Audi A8L sa z elegantnej limuzíny zmenila na extravagantný a nevkusný kúsok
Audi A8L sa z elegantnej limuzíny zmenila na extravagantný a nevkusný kúsok
Zdroj: Autojunk.nl

Server Autojunk.nl uverejnil niekoľko fotografií zachytávajúcich jedno z najgýčovejších Audi, aké kedy jazdili po cestách. Majiteľ inak elegantnej limuzíny Audi A8L so vznetovým vidlicovým šesťvalcom ladeným na 184 kW (250 k) si svoj kúsok pojazdného luxusu ozvláštnil špeciálnym polepom.

Takmer všetky časti karosérie tu sú zahalené do leopardieho vzoru, auto sa tak na cestách stáva neprehliadnuteľné. Čierna je len strecha, kryty spätných zrkadiel či ráfiky kolies. Do tmavej farby sa zahalili aj logá Audi a chrómové lišty, ktoré inak A8 zdobia. Nič gýčovejšie sme na cestách tento rok ešte nevideli.

Šialený polep sa dá čiastočne vysvetliť tým, že auto patrí holandskému hudobnému producentovi známemu pod meno Tony Junior. Majiteľ gýčovej A8 sa preslávil spoluprácou napríklad s DJ-om Tiëstom či duom DVBBS. Celebrita-necelebrita, toto Tonymu nevyšlo. Alebo máte iný názor?

Zdroj: Filip Kadlečík
Diskusia  ()

Video

Diskusia