Vodič z nemeckého Euskirchenu si chcel splniť sen o vysnívanom aute. Keďže na jeho kúpu nemal potrebné prostriedky, rozhodol sa ho prenajať. Ferrari Roma, s motorom V8 a výkonom približne 456 kW/ 620 k, si prenajal na Floride. Pravdepodobne mal však nechať zamestnanca spoločnosti, aby s Ferrari vyšiel na cestu, pretože on sám, sa s ním ďaleko nedostal.

Vyslobodiť Ferrari Roma bolo náročné.
Zdroj: AutoBild

Polícia k príčine nechcela nič povedať, no superšportiak vypadol, zrejme pre poruchu, z výťahu predajne luxusných áut v Beach County na Floride! Na svojom Facebooku policajný zbor uverejnil zábery dobitého Ferrari. Vyslobodenie kolmo zaseknutého vozidla bolo poriadne náročné. Keďže vedenie výťahu bolo poškodené, požiarny zbor v Palm Beach najskôr vypol napájanie, aby zabránili požiaru z iskier.

Záchranné práce trvali najmenej štyri hodiny, pomáhala odťahovka aj navijaky. Súdiac podľa obrázkov, veľká časť luxusného športiaku už nie je použiteľná. Možno bude dobré na pár náhradných dielov, zvyšok vyzerá skôr ako z lisu na šrotovanie. Pre muža z Euskirchenu sa vysnívaný deň zmenil na niečo, čo sa podobá skôr na nočnú moru.

Mohlo by vás zaujímať: