Firma upravila Ferrari 488 Challenge a na nos mu nasadila kameru. Snímanie odvážnych akčných scén bude odteraz s pomocou zrejme najrýchlejšej kamery na svete oveľa jednoduchšie. Prečo sú to iba odhady? Ralle je voči svojmu Ferrari dosť tajnostkárske a zatiaľ neodhalili konečnú rýchlosť natáčacieho vozidla. 

Ferrari bolo predstavené verejnosti na autosalóne vo Farnborough vo Veľkej Británii. Ralle požiadala o pomoc spoločnosť Talos Vehicles, čo sa spočiatku zdalo mnohým ľuďom veľmi neobvyklé. Spoločnosť sa totiž špecializuje na prestavbu nákladných automobilov a ľahkých vozidiel na vojenské účely, ale na druhej strane má aj závodný tím, v ktorom je hlavnou hviezdou závodné Ferrari 488.

V Ralle sú známi divokými a úžasnými zábermi, ktoré vytvárajú pri vysokých rýchlostiach. Zjavne žiadne z ich áut nie je extrémne rýchle, takže s novým Ferrari pri maximálnej rýchlosti 320 kilometrov za hodinu budú môcť točiť ešte odvážnejšie filmové zábery. "Nejaký čas sme skúmali rôzne spôsoby vytvárania jedinečných záberov pri vysokých rýchlostiach. Naše Ferrari je výsledkom týždňov plánovania a prispôsobovania. Je to vzrušujúce obdobie pre Ralle, pretože dúfame, že s naším výsledkom oslovíme širší okruh ľudí," povedal Jimmy Howson, zakladateľ spoločnosti Ralle.