ikona

Zaujímavosti Tesla: Odplata za blokovanie nabíjačky

Foto: Youtube

7.1. 11:50 Majiteľ elektromobilu Model X sa rozhodol odtiahnuť pick-up znemožňujúci používanie stanice Supercharger, jeho SUV to zvládlo bez problémov.

Elektrická mobilita má mnoho prívržencov, ale taktiež plejádu odporcov. Druhá skupina začala v ostatnom čase na severoamerickej pôde bojovať proti majiteľom áut na batérie. Ich terčom sa stali najmä nabíjacie stanice Tesla, na ktorých parkujú svoje benzínové či naftové vozidlá s cieľom znemožniť ich používanie. Jeden človek tak vie pokojne vyradiť z hry aj tri jednotky Supercharger.

Samozrejme, tento hlúpy trend nahneval mnohých majiteľov dotknutých elektromobilov. Jeden z nich sa nedávno rozhodol, že situáciu jednoduchým spôsobom vyrieši. Stačilo mu na to lano. Svoj červený Model X má totiž vybavený ťažným zariadením, za ktoré zapriahol Chevrolet Silverado úmyselne zaparkovaný na zlom mieste. Odplata za blokovanie nabíjačky bola elegantná. Elektrické SUV odtiahlo pick-up za pár sekúnd nabok, bez nejakých problémov či rizika spôsobenia škôd.

Zdroj: Marek Pokrývka
Diskusia  ()

Video

Diskusia