Ilustračné foto

Zaujímavosti Števo Eisele o F1: Bitka titanov i vzbura supertalentov

Foto: Sport TV

15.3. 1:00 Dokedy bude trvať dominancia Mercedesu? Prekoná Lewis Hamilton aj navonok neohrozené rekordy Michaela Schumachera? Negarantujem vám síce jednoznačnú odpoveď, ale som si istý, že v tejto sezóne to strieborné šípy budú mať najťažšie v celej novodobej turbo ére.

Mierna úprava pravidiel, viac predbiehania, atraktívnejšie prenosy, väčšia šou a k tomu novučičké štúdio. Aj na toto všetko sa môžete už od najbližšej nedele tešiť v priamych prenosoch na staniciach Sport1 a Sport2. Ako inak v HD kvalite a ako bonus pridávame šampionát juniorskej série F2 so synom legendárneho šampióna - Mickom Schumacherom.

Ilustračné foto
Ilustračné foto
Zdroj: Sport TV

Samotná kráľovná motoršportu ponúka hneď niekoľko nepredvídateľných bitiek. Najhorúcejším príbehom sezóny by samozrejme mal byť súboj o titul medzi Hamiltonom a Vettelom. Lenže, čo keď sa k nemu tak trochu nečakane pripojí aj Max Verstappen a najmä Charles Leclerc. Práve nástupca Kimiho Räikkonena vo Ferrari je proklamovanou hviezdou budúcnosti. Počkať! Podľa niektorých dokonca prítomnosti. Ako zvládne nového, mladého, dravého kolegu štvornásobný majster sveta Vettel? A ako bude šliapať Verstappenov Red Bull, premiérovo s továrenskou podporou Hondy? Náznaky sú dokonca nádejnejšie ako prísľuby. Nebudeme proti, veď súboj troch top tímov môže priniesť to pravé motoršportové korenie.

S napätím budeme sledovať Daniela Ricciarda v Renaulte i Icemana v tíme Alfa Romeo - nástupcovi Sauberu. V štartovom poli sa predstavia aj vysoko hodnotené mladé pušky a traja najlepší piloti z uplynulého ročníka - Lando Norris v McLarene, Alex Albon v Toro Rosso a šampión - George Russell, ktorý vyzve hollywoodsky príbeh Roberta Kubicu vo Williamse.

Sledujte priame prenosy pretekov Formule 1 na staniciach Sport1 a Sport2.

Ilustračné foto
Ilustračné foto
Zdroj: Sport TV
Zdroj: PR článok
Diskusia  ()

Video

Diskusia