Spojené štáty bývajú označované za krajinu neobmedzených možností, hoci nie vždy v pozitívnom zmysle. Čerstvým príkladom je 5-ročné dieťa šoférujúce na diaľnici. Tento príbeh nakoniec dopadol dobre, keďže sa nikomu nič nestalo a chlapca dokonca povozil majiteľ vysneného Lamborghini. V inom prípade z USA kolujúcom momentálne po internete to na nejaký šťastný koniec nevyzerá.

Digitálnymi vodami začali kolovať fotografie kamióna, ktorý má pod svojou prednou časťou zakliesnené Ferrari GTC4 Lusso. Pochádzať majú z Chicaga. Bizarné na tom je, že nejde o výsledok nejakej nehody. Kolízia dvojice vozidiel mala byť úmyselná. Aktuálne prebieha vyšetrovanie, polícia preto zatiaľ nevydala žiadne oficiálne vyjadrenie. Dobre informovaný zdroj však pre Carscoops objasnil pozadie prípadu.

Ako informoval tento web, za všetko môže čerstvý zamestnanec istej dopravnej firmy. Zamestnaný v nej mal byť len štyri dni. Počas toho mal odviezť jediný náklad, s jeho prácou ale majiteľ spoločnosti nemal byť spokojný. Preto sa rozhodol spoluprácu ukončiť. Šofér kamióna to odmietal a požadoval ďalšiu robotu. To ale nebolo všetko.

Ťahač skončil na prednej kapote talianskeho exota.
Zdroj: burbuja.info

Po svojej výpovedi sa mal muž spýtať, či patrí zaparkované Ferrari šéfovi. Po pozitívnej odpovedi neváhal. Naskočil do najbližšieho nákladiaka a po niekoľkých nárazoch s ním vyliezol na prednú kapotu talianskeho superšportu. Na prvý pohľad to nemusí vyzerať až tak zle. No vzhľadom na hmotnosť ťahača možno predpokladať, že biely exot utrpel vážne poškodenia. Možno pôjde rovno do šrotu.

Ako malo čerstvo vyhodenému zamestnancovi pomôcť, že zničil majiteľovo státisícové auto? To nám nie je celkom jasné. Nepochopiteľne znie aj údajný dôvod jeho konania, výpoveď totiž nemala byť spúšťačom celého incidentu. Šofér bol vraj nahnevaný už predtým. Dostal totiž kamión Volvo modelového roku 2019, nie úplne najnovší stroj. K tomu asi veľmi niet čo dodať...