Ilustračné foto.
PR článok
PR článok

Zaujímavosti Skroťte na zimu svoje kone v správnej stajni

Foto: shutterstock

8.11. 0:05 Rýchle luxusné autá sú pre ich majiteľov reprezentáciou sily, vášne a extravagancie. Perfektné auto je pre mužov často tak špeciálne ako dokonalá žena - vyžaduje pozornosť a starostlivosť.

Garáž je špecifickým miestom, v ktorom sa staráte o vaše auto, jeho interiér alebo obľúbený set s pneumatikami. S príchodom moderného dizajnu a architektúry sa garážové priestory stali niečím oveľa dôležitejším a výraznejším než len obyčajným skladovacím priestorom. Garáž sa stala symbolom toho, ako môžete druhým odprezentovať váš cenný majetok a nechať ich obdivovať žiarivé a zvodné krivky vášho vozidla.

Možnosti zapezpečenia garáže

Auto nie je lacnou investíciou. Uistite sa, že ste pre jeho ochranu urobili maximum. Súčasné architektonické a dizajnové vymoženosti vám doprajú vytvoriť garážový priestor tak, aby bol bezpečný, reprezentatívny aj funkčný zároveň. Pri výbere garážových brán hľadajte také, ktoré majú pohon aj koľajnice zabezpečené proti vypáčeniu. Vnútorná blokovacia zarážka zabráni ich nežiaducemu vysunutiu. Zvážte zaobstaranie alarmu.

Garáž ako súčasť chytrej domácnosti

Garážovú bránu môžete dnes už diaľkovo ovládať hneď niekoľkými rôznymi spôsobmi. Okrem klasického diaľkového ovládania môžete brány zavrieť aj prostredníctvom mobilného telefónu, čipu alebo snímača odtlačkov prstov. Niektoré ovládače vám napríklad pomocou svetelnej diódy ukážu, či ste náhodou brány od garáže nezabudli zavrieť. A ak áno, môžete situáciu rýchlo napraviť z pohodlia domova.

Umenie byť náročný

Predstavte si pomaly sa rolujúce garážové brány, ktoré postupne odhaľujú krásu vášho vozidla. Výraz vašich priateľov, ktorým takto odprezentujete nového člena rodiny, bude stopercentne na nezaplatenie. Ak preferujete posuvné brány, tie možno doplniť nerezovými prvkami, ktoré pridajú garáži na originalite.

Ilustračné foto.
Ilustračné foto.
Zdroj: LOMAX

Či už to bude medzi štyrmi bielymi stenami alebo v drevenom zrube, každá garáž môže byť ohromujúca. Vneste do nej dostatok priestoru, svetla a prepracovaných detailov. Čo napríklad zabudovanie malého baru? Až budete svojim priateľom ukazovať auto, ponúknite im drink. Nie je snáď lepšia príležitosť, ako začať správny chlapský večierok. Možností je však nespočetné množstvo. Záleží už len na vás, koľko starostlivosti budete chcieť svojej garáži venovať.

PR článok
autor PR článok

Video

Diskusia

K tomuto článku nie je možné pridávať diskusné príspevky.