Auto v hodnote viac ako 2 miliónov eur narazilo do múru. Stalo sa tak v pondelok 20. júna 2022 v dovolenkovom rezorte Sa Coma na Malorke. Futbalista za volantom nesedel.

Havarovaný Veyron
Zdroj: Dailymail

Futbalista dovolenkuje s rodinou na Malorke. Šoférom havarovaného Bugatti Veyron bol bodyguard, ktorý zišiel z cesty a nabúral. Podľa fotiek je vidno, že autom vrazil do steny, za ktorou boli uskladnené plynové bomby. Nikomu sa našťastie nič nestalo. Šofér prijal zodpovednosť za nehodu. Podľa informácií od očitých svedkov, pokračoval ďalej v ceste s konvojom, ktorý Ronalda na dovolenke sprevádza a na políciu počkali iní zamestnanci.

Vozidlo zostalo odparkované a po svojich kolesách už neodišlo. Hovorí sa o vážnom poškodení motora. Na fotkách vidno zničenú pravú zadnú časť vozidla. Jedna z teórií príčin havárie môže byť, že bodyguard neodhadol výkon superšportu a v zákrute pridal viac ako mal a auto dostalo šmyk.

Havarovaný Veyron
Zdroj: Dailymail

Ronaldovi táto udalosť snáď dovolenku nepokazila a s rodinou pokračoval tráviť čas na jachtu. Na svojom Veyrone sa asi tak skoro nepovozí, ale v jeho vozovom parku sa nachádza množstvo iných luxusných áut. Vlastní napríklad Maserati GranCabrio, Lamborghini Aventador alebo Ferrari 599 GTO.

Vo svojej zbierke Cristiano má aj veľmi vzácny McLaren Senna. Ide o limitovanú edíciu pomenovanú po legendárnom jazdcovi F1 Ayrtonovi Senna. Nachádza sa v ňom štvorlitrový motor V8 s dvojitým turbom, ktorý zabezpečuje zrýchlenie z 0-100 km/h za 2,8 sekundy.