Rolls-Royce uvádza novú kolekciu vlajkovej lode značky - limuzíny Phantom. Dizajn Tempus Collection, či už v kabíne alebo navonok, je inšpirovaný časom, astronomickými javmi a nekonečnosťou vesmíru.

Doposiaľ nevídaný farebný odtieň laku karosérie Kairos Blue vznikol na mieru a obsahuje sľudové vločky, ktoré vytvárajú jemný trblietavý efekt a pripomínajú hviezdy na nočnej oblohe. Kompletne nové je aj prevedenie stropu vozidla Pulsar Headliner, ktoré kombinuje osvetlenie z optických vlákien a komplikovanú výšivku vytvorenú na mieru. Galéria vozidla Phantom, teda vertikálna časť palubovky, je vyzdobená 100 samostatnými stĺpikmi vyfrézovanými z jedného kusu čierneho eloxovaného ručne lešteného hliníka. Obloženie dverí zdobia stovky osvetlených perforácií vytvárajúcich dojem vírivých a krútených vzorov. Čerešničkou na torte tu je ručne maľovaná skrinka na šampanské.

Soška Spirit of Ecstasy je prispôsobená významnému dátumu a miestu, ktoré si budúci majiteľ vybral. Svadba, narodenie dieťaťa, či dokonca veľký obchodný úspech môžu byť vyryté ako nadčasová pripomienka na podstavec ikonickej figúrky. Výroba superluxusného vozidla v tejto kolekcii je limitovaná iba na 20 kusov, pričom na všetky z nich už čakajú ich budúci majitelia z celého sveta. Rolls-Royce prezradil, že jeden bude určený aj pre klienta spoločnosti Rolls-Royce Motor Cars Prague, pod ktorú predajne spadá aj Slovensko.