V USA sa do centra pozornosti opäť raz dostala výzva. Tentokrát používa hashtag #allinchallenge a na rozdiel od iných má veľký zmysel. Ide o kampaň určenú na vyzbieranie finančných prostriedkov na pomoc ľuďom, ktorý sa v dôsledku pandémie Covid-19 ocitli v nepriaznivej finančnej situácii. Zapojili sa do nej viaceré celebrity, v dražbe sa už dokonca ocitol aj najnovší Rolls-Royce Phantom.

Superluxusnú britskú limuzínu s označením Phantom na dobrú vec daroval populárny rapper Meek Mill. Vydražiť by sa mala za státisíce dolárov, aktuálne platná ponuka sa pohybuje na úrovni 320 000 USD (približne 295 000 eur), aukcia však bude pokračovať. Potenciálni záujemcovia majú na prihadzovanie ešte viac než šesť dní. Meek Mill o Rollse hovorí ako o sne, ktorý si mohol dovoliť, až keď bol finančne zabezpečený. Teraz chce prostredncítvom neho pomôcť ďalším.

Do výzvy sa zapojili aj ďalšie americké celebrity a ponúkajú i nehmotné lákadlá. Herci z ikonického seriálu Priatelia napríklad pre jedného šťastlivca ponúkajú osobné stretnutie s celým seriálovým osadenstvom. Predávajú sa aj úlohy vo filmoch či televíznych reláciach. S trochou šťastia napríklad môže ktokoľvek spolumoderovať so známnou Ellen DeGeneres. Tieto zážitky sa však nedražia, ale fungujú skôr ako tombola. Každý si môže virtuálne nakúpiť svoje "lístky" a v máji by malo prebehnúť zlosovanie. Všetky peniaze z výzvy majú putovať na pomoc ohrozeným občanom USA.