Presne to nakrútil taliansky YouTuber Varryx, keď číhal cez brány spoločnosti. Namiesto maskovaného testovacieho prototypu či iného sériového modelu značky kamera zachytila ​​červené Ferrari SF90 Stradale vybavené paketom Asseto Fiorano, ktoré niekoľkokrát opustilo továreň s rôznymi jazdcami.

Vlajková loď spoločnosti z Maranella, ktorá je zároveň najväčším rivalom Lamborghini, má na sebe nálepky na dverách, ktoré naznačujú, že ide o elektrifikované vozidlo používané na testovacie účely. Zatiaľ nie je známe, či modely Ferrari testovalo Lamborghini na porovnanie, no predpokladá sa, že je to práve tak. Nie je žiadnym tajomstvom, že spoločnosť v súčasnosti vyvíja novú generáciu superhybridov pre nástupcov Aventador a Huracán, ako aj pre faceliftovaný Urus. Debutovať by mali v najbližších 2 rokoch, čím vydláždia cestu pre prvý plne elektrický model Lamborghini. Podľa plánov značky sa ukáže v roku 2028.

Ferrari SF90 predstavené v roku 2019 je vybavené 4,0-litrovým motorom V8 s dvojitým turbodúchadlom a tromi elektromotormi s kombinovaným výkonom 735 kW (986 k). Superšportiak  zrýchli z 0 na 100 km/h za menej ako 2,5 sekundy a vyvinie maximálnu rýchlosť 340 km/hod. Preto je úplne logické, že sa Lamborghini pokúsi naštudovať osvedčené skúsenosti konkurenta v hybridoch, medzi ktoré patrí aj model LaFerrari s motorom V12 a 296 GTS s V6.