Bugatti Divo

Zaujímavosti Pozrite si superdrahé hračky boháčov: Takto si upravili Bugatti Divo bez finančného stropu

Foto: Bugatti

9.5. 9:00 Bugatti o svojich zákazníkoch málokedy prezrádza čo i len najmenšie detaily. Teraz prekročilo svoj tieň a svetu ukázalo štyri klientské konfigurácie hyperšportu Divo.

Exkluzívna značka hyperšportových automobilov Bugatti o sebe v poslednom čase dáva vedieť viac, než je zvykom. Len pred pár týždňami na jednom mieste zhromaždila celú svoju superdrahú flotilu a dnes nás necháva nahliadnuť na štyri model Divo konfigurované zámožnými zákazníkmi.. V galérii sa môžete pozrieť na autá, ktoré si úplne podľa svojho vkusu prispôsobili štyria budúci majitelia, ktorí rozhodne nemajú hlboko do vrecka. Čo hovoríte na výsledok?

Svojho času bolo Bugatti Divo najdrahším novým automobilom sveta, firma z alsaského Molsheimu si za neho odvážne pýtala rovných 5 miliónov eur. V porovnaní s “bežným” Chironom je Divo odľahčené, má väčší prítlak a je prispôsobené okruhovej jazde. Špeciálny derivát od originálu odlišuje aj kompletne nová karoséria. Výkon 1 103 kW (1 500 k) majú však obidva modely totožný, zaručuje im ho známy šestnásťvalec.

Video

Diskusia