Ilustračné foto
PR článok
PR článok

Zaujímavosti Poškodenie auta odhŕňačom snehu

Foto: Pexels

10.2. 0:00 Zima prináša okrem lyžovania a zimnej turistiky aj nástrahy počasia. Tie si častokrát odnesú práve naše vozidlá.

Okrem silného vetra či zosuvu snehu zo strechy sa môžeme stretnúť aj s poškodením vozidla odhŕňačom snehu. Ako postupovať v prípade takejto udalosti?

Pomôže vám PZP?

Poškodenie auta odhŕňačom snehu je častý jav hlavne v menších obciach. Vozidlá bývajú zaparkované priamo pred rodinnými domami a zaberajú časť úzkej ulice. Pri odhŕňaní snehu môže ľahko dôjsť ku kolízii, kedy snežný pluh poškodí naše vozidlo.

Najlepším riešením je nájsť prevádzkovateľa snežného pluhu a škodu vymáhať z jeho povinného zmluvného poistenia. Druhým riešením je uhradiť náklady na vzniknutú škodu z havarijného poistenia.
Mnoho vodičov pri uzatváraní poistenia auta hľadí predovšetkým na cenu. Vďaka PZP online si vodiči nemusia vyberať medzi kvalitou a cenou. Cez internet uzatvoríte najlacnejšie poistenie auta, ku ktorému získate aj bezplatné asistenčné služby a pripoistenia, ktoré vám pomôžu pokryť aj škody typické pre zimné obdobie.

PR článok
autor PR článok

Video

Diskusia

K tomuto článku nie je možné pridávať diskusné príspevky.