Porsche pripravuje návrh na vesmírnu loď pre ďalšiu epizódu Star Wars.

Zaujímavosti Porsche navrhuje vesmírnu loď pre ďalší diel epizódy Star Wars. Máme sa na čo tešiť

Foto: Porsche

25.10. 9:00 Automobilka zatajuje bližšie informácie o svojom novom projekte. Tie budú dostupné až po premiére filmu Star Wars: Vzostup Skywalkera.

Dizajnové oddelenie automobilky Porsche pracuje na vesmírnej lodi, ktorá bude brázdiť ďaleké galaxie v kultovom filme Star Wars. V novej epizóde Vzostup Skywalkera sa totiž objaví loď, ktorú zostrojili nemecký návrhári v Stuttgarte. Navrhovaná vesmírna loď je zatiaľ zahalená tajomstvami, no a z dostupných fotografií nič podstatné nevidíme. Každopádne je úžasné, že do hviezdnych vojen sa prenesie aj dizajn športových automobilov.

Spojenie automobilového sveta spolu s filmovým nie je žiadna novinka. Dôkazom je napríklad veľmi obľúbená filmová séria Fast and Furious, či tiež film Muži v čiernom: Globálna hrozba, kde sa Lexus RC F dokáže premeniť na vesmírnu loď. Samotnú vesmírnu loď navrhnutú značkou Porsche však budeme môcť vidieť až 19. decembra, kedy sa film dostane do slovenských kín. Automobilka ale zatiaľ nemôže prezradiť žiadne bližšie informácie, no údajne sa máme na čo tešiť. Tento počin možno bude súvisieť aj s nedávno odhalenými plánmi Zuffehnausenu. V Porsche sa údajne uvažuje nad výrobou lietajúceho automobilu.

Diskusia  ()

Video

Diskusia