Tipli je cashbackový portál, ktorý vám dáva naspäť peniaze z vášho nákupu u vybraných partnerov. Tých je aktuálne viac ako 600 a určite tam nájdete aj ten váš obľúbený internetový obchod. Celý proces je skutočne jednoduchý. Stačí, keď sa pred nákupom prekliknete do vášho obľúbeného internetového obchodu cez Tipli a dokončíte nákup tak ako zvyčajne. Tipli vám ako odmenu vráti alikvótnu percentuálnu čiastku z hodnoty vašej objednávky. Len tak. Jednoducho, férovo a pre všetkých.

Široká ponuka obchodov

Jednou z najväčších výhod cashbackového portálu Tipli je ponuka viac ako 600 obchodov, kde môžete ušetriť. Nájdete tu tie najznámejšie svetové obchody ako AliExpress, kde môžete získať cashback až 10 % z hodnoty objednávky, ale aj takmer všetky slovenské a české internetové a kamenné obchody. Výber je len a len na vás. Navyše okrem cashbacku vám Tipli prináša aj ďalšie ako exkluzívne zľavové kupóny, skvelé online akčné letáky a desiatky článkov so skvelými tipmi, ako ušetriť pri online nakupovaní.

Tipli je pre každého

Portál Tipli je pre každého bez akéhokoľvek rozdielu. Cieľ je jednoznačný. Priniesť všetkým rovnakú možnosť šetriť pri každom nákupe. Využite túto jedinečnú možnosť aj vy a šetrite spolu s Tipli. Stačí sa zaregistrovať a môžete začať získavať peniaze naspäť z každého nákupu a aj využívať exkluzívne zľavové kódy. Registrácia je bezplatná a zaberie vám maximálne dve minúty vášho času. Pre tých, čo sa z nejakého nepochopiteľného dôvodu nechú registrovať, prináša Tipli široký výber zliav a kupónov, ktoré môžu spolu so všade dostupnými online letákmi využívať bez nutnosti akejkoľvek registrácie. Vyberte si variant, ktorý vám najviac vyhovuje a hor sa šetriť!

Darček na každú príležitosť

Hľadáte ten správny darček pre rodinu, niekoho blízkeho, či priamo pre vašu polovičku? S Tipli to ide jednoduchšie a navyše aj lacnejšie. Siahnite napríklad po skvelom parfúme z Notino, kde za váš nákup získate naspäť až 5 % z hodnoty vašej objednávky. Hľadáte skôr nejaké módne kúsky, či trendy spodné prádlo, prípadne nové plavky? Je tu pre vás BonPrix s cashbackom v rovnakej výške 5 % z hodnoty vašej objednávky. Ponuka je omnoho širšia a nájdete tu skutočne darček na každú príležitosť. Výber je len a len na vás. Pozrite sa na web Tipli a potešte svojich blízkych jednoduchšie a lacnejšie.

Peniaze naspäť za nakupovanie s Tipli

Tak ako? Už viete ako môžete získavať peniaze za nakupovanie? Je to skutočne jednoduché a vďaka širokej ponuke obchodov, môžete Tipli využívať pri vašich nákupoch pravidelne. Chyťte šancu za pačesy a ušetrite desiatky eur ročne vďaka nakupovaniu s cashbackovým portálom Tipli! Šetrenie je dnes vďaka Tipli omnoho jednoduchšie a dostupné naozaj pre každého.