SLOVENSKO – Keď večer zaspávaš s očakávaním, koľko rán zajtra v zápase dostaneš. Koľko úderov musíš prijať, aby si niektoré mohol aj rozdať. Aby si po úderoch zase vstal a dokázal sa vrátiť späť do zápasu. Myšlienky a pocity, s ktorými každý deň bojujú chlapi v klietke. Drina, odriekanie a tvrdá práca. To je život MMA bojovníkov.

Prečo sa venujú tomuto športu?
Čo sa skrýva za ich prípravou?
S akými myšlienkami bojujú pred každým tréningom či zápasom?

Príď na OKTAGON PÁNSKU JAZDU do CINEMAX, ktorá je tentokrát výnimočná. Okrem skvelého filmu ťa čaká TALKSHOW s MMA bojovníkmi. Chlapi z klietky porozprávajú o živote bojovníkov, o svojej príprave, fyzickej či mentálnej a aj o tom, aký vplyv má tento šport na ich zdravie.

Ilustračné foto
Zdroj: CINEMAX

Športový večer, ktorý v tebe zanechá stopu

Vezmi aj kamošov či kolegov a vychutnajte si spoločne pánsky športový a filmový večer. Okrem TALKSHOW vás čaká predpremiéra filmu CREED III s Michael B. Jordanom, ktorého dobehne minulosť a svoj úspech bude musieť opätovne po rokoch potvrdiť v ringu.

„Pánsky večer má pre nás v CINEMAX dôležité miesto. Prinášame divákom výnimočný film v predpremiére, ktorý uvidia ako prví na Slovensku. Skvelé darčeky a v prípade marcovej pánskej jazdy aj špeciálny program s exkluzívnymi hosťami. Verím, že páni si prídu na svoje.“ prezradil Group Marketing Manažér CINEMAX, Ivan Bobošík.

Z akcie navyše nikto neodíde naprázdno. Máme pre vás pripravený welcome drink, tombolu o OKTAGON športové dresy, lístky na turnaj podľa tvojho výberu a predplatné na online sledovanie zápasov. Navyše si v hre aj o úplne novú KIA SPORTAGE na víkend.

OKTAGON PÁNSKA JAZDA vo všetkých kinách CINEMAX už 1. marca 2023 o 19:00.

TALKSHOW s MMA bojovníkmi môžeš zažiť naživo v CINEMAX TRNAVA ARÉNA alebo z live streamu v každom kine CINEMAX na Slovensku. Na akciu ťa osobne pozývajú Robert Pukač, Karol Ryšavý a Ivan Buchinger.

Kúp si lístok na cine-max.sk a uži si adrenalínový pánsky večer na OKTAGON PÁNSKEJ JAZDE.