Z BMW radu 2 zostala po nehode len kopa šrotu

Zaujímavosti Tunel Bôrik zažil nehodu ako z Kobry 11

Foto: Facebook/ Polícia Slovenskej republiky

20.12. 2018 13:45 Väčšina z nás dostane svoje vianočné darčeky až začiatkom budúceho týždňa. Muž sediaci za volantom tohto auta ho však dostal predčasne - prežil dramatickú nehodu, pri ktorej jeho auto letelo vzduchom ako handra.

Takto dramatické nehody zväčša vidíme len v akčných filmoch či seriáloch. Scenár je vždy rovnaký - auto nabehne na betónové zvodidlá, tie ho vymrštia do vzduchu a vozidlo narazí do priečelia či strechy tunela. Život je však nevyspytateľný, 44-ročný Bardejovčan ešte včera určite neočakával, že by sa mu niečo podobné mohlo stať.

Z BMW radu 2 zostala po nehode len kopa šrotu
Z BMW radu 2 zostala po nehode len kopa šrotu
Zdroj: Facebook/ Polícia Slovenskej republiky

Dnes už šofér môže hovoriť o extrémnom šťastí. Vo štvrtok ráno, krátko pred 05:00, sa neďaleko Svitu na D1 odohrala dramatická dopravná nehoda. Automobil značky BMW narazil do zvodidiel priamo pred tunelom Bôrik a tie ho následne vymrštili vysoko do vzduchu.

Po dopade do tunela ostalo auto podľa slov polície stáť na kolesách v smere jazdy. Vodičovi bavorského automobilu sa v podstate nič nestalo, bol len jednorázovo ošetrený. Bardejovčan tak skoro lepší vianočný darček pravdepodobne nedostane - vyviaznuť z tejto nehody bez zranení - tomu sa hovorí obrovské šťastie v nešťastí.

Zdroj: Filip Kadlečík
Diskusia  ()

Video

Diskusia