Toyota RAV4 je dlhodobo považovaná najmä za konzervatívne rodinné SUV, jej nová generácia však viac dbá aj na imidž či vyvážené jazdné vlastnosti. Čo by sa stalo, keby sa komfortné SUV zmenilo na brutálnu pretekársku beštiu? To ukázal grafik Khyzyl Saleem, ktorý vo virtuálnom svete stvoril monštrum so širokým rozchodom kolies, pretekárskou klietkou a karbónovými prvkami karosérie.

Špeciálna Toyota RAV4 v podaní talentovaného grafika Khyzyma Saleema.
Špeciálna Toyota RAV4 v podaní talentovaného grafika Khyzyma Saleema.
Zdroj: Khyzym Saleem

Podobne šialenú Toyotu ste pravdepodobne ešte nevideli. Škoda však, že sa asi nikdy nepretaví do reality. Podobný projekt by si žiadal obrovské peniaze na realizáciu a otázny by bol aj zmysel celej prestavby. Ako automobilová fantázia však funguje geniálne, čo poviete? Viaceré zábery špeciálnej Toyoty RAV4 nájdete v našej galérii.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

I'm quite conflicted with this one because I can't quite say I'm a fan styling wise of the RAV-4 to begin with 😂. BUT... - - This started out as a Pre-Runner type concept with the @toyotauk RAV-4, but slowly molded into this SCI-FI/Future take of one instead, i kinda dig the outcome as it's different from my usual stuff. I'm still not quite sold on that Front end though but overall it's a pretty QUIRKY concept 😂. It's on Air (so it goes UP), this is It's lowest height though. Or is it? - - I did a Slammed/Racer type version of this also, which is what I teased in my story! - - #art #design #3d #kyza #ks #khyzylsaleem #toyota #toyotauk #rav4 #future #scifi #cyberpunk #concept #whateven #blacklist #carlifestyle #speedhunters #joyofmachine #raceservice #donutmedia #hypebeast

Príspevok, ktorý zdieľa Khyzyl Saleem (@the_kyza),