Bizarný vodičský kúsok na nadchode v Malackách.

Zaujímavosti Najhorší vodič Slovenska? Vraj bol v cudzom meste a zablúdil, autom išiel po lávke pre chodcov!

Foto: Polícia Slovenskej republiky

20.9. 10:30 Množstvo šoférov má stres, keď po prvýkrát idú do ulíc neznámeho mesta. Dá sa to pochopiť. Ako sa však môže stať toto? Tu nám zostáva rozum stáť.

Je bežné, že pri návšteve cudzieho mesta vodič môže mať stres a kde-tu môže zazmätkovať. Dá sa to pochopiť a domáci šoféri to vedia trpezlivo zniesť. Tomu, čo sa stalo v Malackách, však nerozumieme. Po zhliadnutí tohto videa nám zostal rozum stáť. Zachytáva totiž starší Mercedes, ktorý sa tlačí úzkou lávkou pre chodcov. Že je zle, tomu “polovodičovi” došlo až vtedy, keď sa s autom na úzkom nadchode nevedel vytočiť.

Šofér bieleho Mercedesu v Malackách vyšiel na nadchod a pri tomto čudesnom manévri ho zachytil pohotový okoloidúci. Podozrivé správanie už zachytila aj Polícia slovenskej republiky a daným prípadom sa zaoberá. Vodič bol údajne v cudzom meste a nevedel sa orientovať. Takéto fatálne zlyhanie sa však ospravedlniť nedá. Aj so štipkou rozumu musí človeku za volantom napadnúť, že nejde po ceste určenej pre vozidlá. Podobne bizarnú vec sme nevideli už poriadne dávno.

 

 

Video

Diskusia