Takto slovenských policajtov mladík provokoval na instagrame.

Zaujímavosti Mladík polícii poslal vztýčený prostredník, za jazdy si fotil bločky z pokuty a dostal ďalšiu

Foto: Instagram/@policiaslovakia

9.11. 6:00 Niektorí ľudia majú zjavne pocit, že na sociálnych sieťach zákony neplatia. Len 18-ročný vodič sa teraz vďaka Polícii Slovenskej republiky presvedčil o opaku.

Týmto pozdravujem @policiaslovakia a udeľujem im 1. miesto v hide´n seek”, takýto odkaz zanechal Polícii Slovenskej republiky na Instagrame iba 18-ročný vodič s užívateľským menom brunko_ ako reakciu na pokutu, ktorú dostal. Aby toho nebolo málo, provokatívny text bol zakončený dvomi rukami so vztýčenými prostredníkmi.

Takúto aroganciu by možno ešte policajti prehliadli, určite sa s podobnými prípadmi stretávajú na dennej báze. Problémom mladíka bol najmä fakt, že ku textu pripojil ešte aj fotografiu štyroch blokov na pokutu v celkovej hodnote 80 eur, ktoré zjavne fotil svojim mobilom za jazdy rýchlosťou okolo 90 km/h. 

Takto slovenských policajtov mladík provokoval na instagrame.
Takto slovenských policajtov mladík provokoval na instagrame.
Zdroj: Instagram/@policiaslovakia

Mladý vodič sa tak priamo usvedčil z porušovania zákona a ku osemdesiatim eurám dostal ešte ďalší finančný trest vo výške 40 eur. Polícia na svojom instagramovom účte dodala, že okrem extra pokuty sa ešte v rámci svojho okresu 18-ročný šofér zapísal tak, že na cestách bude v očiach mužov zákona len ťažko prehliadnuteľný.

V tomto prípade sa nedá robiť nič iné, než policajnému zboru zatlieskať. Mladý vodič, ktorý patrí do najrizikovejšej skupiny účastníkov cestnej premávky, má tú drzosť, že si pri jazde 90-tkou v do jednej ruky chytí bločky, do druhej mobil, navyše v príspevku priamo označí Políciu Slovenskej republiky a pošle jej dva vztýčené prostredníky? Toto nie je počítačová hra, ale reálny život. Ľudská hlúposť nemá hraníc a v tomto prípade neprešla bez povšimnutia. Skvelá reakcia, páni policajti!

Video

Diskusia