Reinterpretácia ikony pre 21. storočie je inteligentná, schopná a bezpečná pre celú rodinu. Neexistuje žiadne podobné vozidlo, aj keď to nie je taký nezničiteľný Defender, aký sme poznali kedysi. Vyzerá tvrdo, pretože taký je, ale tento Defender Convertible z roku 2022 prináša aj exotický nádych.

Heritage Valiance Land Rover Defender Convertible
Zdroj: Valiance Convertible

Ak je jedna vec, ktorá v súčasnosti odlišuje Defender od Wranglera, je to to, že Wrangler nie je len terénnou legendou. Zdá sa však, že Heritage Customs má na to riešenie a je celkom zaujímavé. Spoločnosť s názvom Valiance Convertible už otvorila knihu objednávok pre svoj cabrio Defender, no v roku 2022 plánuje postaviť iba päť exemplárov. Lacné to určite nebude, keďže vyvolávacia cena je v Európe 138 500 eur pred zdanením. Ponúkaný bude v troch farebných kombináciách.

Jednou z najdiskrétnejších bude farba Solihull Sand, ktorá má pripomínať anglický vidiek. Nárazníky sú lakované sivou farbou a kapota pieskovo béžovou. 20-palcové kolesá sú v bielej farbe a vonkajšia časť má bronzovú farbu. V kabíne pribudli prvky v zlatej farbe.

Heritage Valiance Land Rover Defender Convertible
Zdroj: Valiance Convertible

Farebné prevedenie Côte d'Azur je inšpirované plážami južného Francúzska. Vyniká žiarivo modrým exteriérom s čiernymi kúskami na nárazníkoch a spodnej hrane karosérie. Kapota má koňakovo hnedú farbu a interiérové ​​detaily sú medené. Pre 22-palcové kolesá pribudol zvláštny biely pás.

Farebná schéma Kokkini Paralia pochádza z Red Beach na juhozápadnom pobreží Santorini. Môže sa pochváliť tmavým matným červeným exteriérom s čiernymi nárazníkmi a zodpovedajúcou strechou. V tomto prípade je SUV vybavené 22-palcovými kolesami. Dopĺňajú ho vonkajšie obklady v bronze a plechové detaily v interiéri. Každá farebná kombinácia je ponúkaná s ktorýmkoľvek motorom s aktuálneho radu.