Na nové autá sa stále dlho čaká

Výpadky čipov a polovodičov ústia v ročné čakanie na nové auto. Pre tých, ktorí potrebujú vozidlo hneď, prišiel Summit Motors Slovakia, importér značky Ford, s unikátnym projektom s vozidlami z druhej ruky. Preverené auto so zárukou má v ponuke iba autá s vekom najviac 5 rokov, ktoré majú najazdených do 100 000 kilometrov a sú z dôveryhodných zdrojov.

Technický stav vozidiel kontrolujú profesionáli

Jazdené autá môžu mať veľa skrytých chýb. Práve preto prechádzajú všetky vozidlá v ponuke Preverené auto so zárukou až 100-bodovou technickou kontrolou. Tá sa skladá z kontroly servisnej histórie auta, vizuálnej obhliadky, kontroly karosérie, stavu motora, prevodovky, podvozku a mnohého ďalšieho.

Vďaka tejto kompletnej kontrole si môže byť zákazník istý, že kupuje vozidlo v dobrom technickom stave. Všetky autá sú na záver diagnostikované ešte aj elektronicky a okrem overenia funkcií sú im aktualizované aj softvéry.

Preverené vozidlá dostávajú predĺženú záruku

Každé auto predané cez Preverené auto so zárukou získa celoeurópsku záruku na jeden rok. Novému majiteľovi zároveň pribudnú aj bezplatné asistenčné služby na dobu dvoch rokov a možnosť financovania s výhodnou úrokovou sadzbou. Do 30 dní je možné vozidlo dokonca vymeniť či vrátiť, ak na ňom od kúpy nebolo najazdených viac ako 1 000 kilometrov.

V ponuke sú rôzne značky

Napriek tomu, že Preverené auto so zárukou je projektom importéra značky Ford, v ponuke sa nachádzajú aj konkurenčné značky ako Volkswagen, Škoda, Kia či Hyundai. Ak uvažujete nad kúpu jazdeného vozidla a nechcete mať zbytočné starosti, navštívte web Preverené auto so zárukou alebo jednu z kamenných predajní. Vozidlá pribúdajú každý deň a nájdete ich po celom Slovensku.