Aston Martin DB9 Volante.

Zaujímavosti Za jeho volant si už asi nesadne: Pozrite sa, na aké luxusné kabrio môže Kočner už len spomínať

Foto: aston martin, db9, volante, kočner

6.2. 12:23 Mafiánovi Kočnerovi polícia zaistila luxusné vozidlo. Presne sme identifikovali typ, výkon i jeho približnú cenu.

Súdenému mafiánovi Mariánovi Kočnerovi policajti pri minulotýždňovom zásahu zaistili luxusný kabriolet. Informoval o tom portál Aktuality.sk, ktorý disponuje aj fotografiou priamo z odťahu vozidla. Na čom to muž vyšetrovaný a súdený nielen vo veci objednávky vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej, ale aj pre finančné podvody, vlastne jazdil? Bez ohľadu na to, či sa pri Kočnerovi podarí preukázať vinu, za volant tohto auta si už s vysokou pravdepodobnosťou nesadne.

Otvorené športové gran turismo Aston Martin DB9 Volante nepatrí k najnovším, svojim pasažierom však aj tak ponúkalo nadštandardný prepych. Auto, ktoré polícia minulý týždeň mafiánovi zaistila, je elegantný britský športiak s karosériou typu kabriolet, ktorý disponuje skladacou plátenou strechou. Pod jeho kapotou pracuje mohutný agregát koncepcie V12, celkovo odvezie až štyroch pasažierov a jeho cena v stave nového automobilu ďaleko prekročila hranicu 100 000 eur. Viac sa o aute mafiána dozviete na ďalších stránkach článku.

Video

Diskusia