Ilustračné foto.
PR článok
PR článok

Zaujímavosti Havarijné poistenie pre náročných

Foto: Pexels

18.6. 0:01 Rozmýšľate nad novým havarijným poistením? Uzatvorte si ho cez internet! Získate široký výber ponúk, lacnejšie poistenie a ušetríte si množstvo času.

Stále viac vodičov si uzatvára poistenie auta cez internet. Najčastejšie je uzatvárané PZP online, z pohodlia domova si však môžete uzatvoriť aj havarijné poistenie. Ušetríte tým čas, ktorý by ste inak strávili na pobočke v banke. Kalkulačka poistenia vám vypočíta a porovná cenu poistenia v jednotlivých poisťovniach a vy si tak môžete vybrať to najvýhodnejšie poistenie aj s pripoisteniami, ktoré potrebujete.

K havarijnému poisteniu si cez internet môžete vybaviť aj nonstop asistenčné služby a množstvo pripoistení, ako napríklad pripoistenie čelného skla, stretu so zverou alebo krádeže vozidla.

Obhliadka vozidla pri online poistení

Keď si uzatvoríte havarijné poistenie online, obhliadku vozidla je v niektorých poisťovniach taktiež možné vykonať cez internet. Stačí, keď nafotíte svoje vozidlo a fotografie ešte v ten deň pošlete poisťovni. V iných prípadoch si dohodnete obhliadku v autoservise a poisťovni pošlete záznam z obhliadky.

Po uzatvorení online poistenia vám prídu dokumenty na váš e-mail. Po zaplatení zmluvy vám poisťovne pošle originály dokumentov poštou.

PR článok
autor PR článok

Video

Diskusia

K tomuto článku nie je možné pridávať diskusné príspevky.