ikona

Zaujímavosti Nevídaný lak na videu: Farba i vzory na želanie?

Foto: Instagram/ bad.not.bad

18.4. 18:00 Instagramom sa šíri video, ktoré zachytáva špeciálne Lamborghini Huracán schopné meniť svoju farbu či vzory na laku na požiadanie. Ide o fascinujúci koncept alebo ďalší podvrh?

Známym nedostatkom sociálnych sietí je fakt, že sú často plné konšpirácií, hoaxov a neoverených informácií. Mnohí ľudia jednotlivým správam venujú pozornosť len niekoľko sekúnd a ich pravosť si ani neoverujú. Presne to sa muselo stať i s virálnym videom automobilového laku, ktorý je údajne schopný meniť farbu i vzory na želanie. Na instagramovom profile bad.not.bad sa objavilo krátke video, ktoré zachytáva údajnú kryciu vrstvu laku schopnú digitálnej projekcie ovládanej špeciálnym kľúčikom.

Prelomová novinka sa má zatiaľ nachádzať v testovacej fáze a na trh údajne príde v roku 2023. V tomto prípade ide o solídny podvrh, Lamborghini Huracán tu vyzerá celkom vierohodne a jeho virtuálny pôvod prezrádzajú v podstate len detaily ako nedotiahnutý interiér, nedostatočná textúra predných svetlometov či slabé vypracovanie tieňa pod autom. Nápad to je ale fascinujúci, veď za posledných päť dní si už toto video pozrelo viac než 1 170 000 ľudí.

Zdroj: Filip Kadlečík
Diskusia  ()

Video

Diskusia