Počet najazdených kilometrov na modeloch Supra začína na 13 146 a končí na 199 127. Z toho desať má najazdených menej ako 75 000 kilometrov, len jedna má zabudovaný atmosférický motor a osem má inštalovanú manuálnu prevodovku.

Tento 41-ročný muž bol podľa všetkého aj veľkým fanúšikom M3, vlastnil ich až päť. Ide prakticky o totožné autá, ktoré sa líšia len farbou. Jeho zbierka obsahuje aj dve Hondy S2000, dve Mitsubishi Lancer Evo, dva Nissan 350Z a jedno BMW M4, jednu M3 E92 a jednu Acura Integra Type R.

Majiteľom kolekcie bol Cory Taylor z amerického štátu Massachusetts. Prichytili ho pri predaji marihuany zo svojho prestížneho bytu. Jeho podnik sa zrútil ako domček z karát, keď ho úplnou náhodou zastavila policajná hliadka. Vtedy sa u neho našlo 65 kilogramov marihuany. Pri prehliadke jeho domu našli ďalších 24 zbraní, 22 kilogramov marihuany a balíčky peňazí v celkovej hodnote štyri milióny dolárov (3,78 milióna eur).

Taylor síce v auguste 2020 zaplatil kauciu, no neskôr sa nedostavil na predvolanie na súd. Zostal na slobode, no jeho telo o niekoľko mesiacov neskôr objavili v prázdnej mestskej budove. Aj to je dôvod, prečo sa jeho zbierka áut sa bude predávať v aukcii. Keďže sa ale o autá tie roky nikto nestaral a ani neboli garážované, vyvolávacia cena každého z nich je stanovená na nízkych päťtisíc dolárov (4 700 eur).