Čoraz viac prestížnych automobiliek dáva svoju značku aj do nehnuteľností. Napríklad Aston Martin Residences, ktoré sa aktuálne stavajú na nábreží v Miami. Pre spojenie s automobilovým svetom sa hovorí, že dizajn budovy je inšpirovaný aerodynamickými princípmi použitými pri navrhovaní nového auta. Najzaujímavejšie je však najmä to, že ku každému zakúpenému bytu dostanete Aston Martin!

Budova Aston Martin bude so svojimi 66 poschodiami druhou najvyššou budovou v Miami. Bude rozdelená na 391 bytov, z ktorých najmenší bude mať 64 m2, no najväčší takmer 1 000 m2. Je zrejmé, že čím vyššie poschodie si majiteľ zvolí, tým luxusnejší byt dostane. Keď si však kúpite byt v hodnote 5 miliónov dolárov, britský výrobca vám dá na výber medzi modelom DBX alebo DB11. 

Aston Martin Vulcan.
Zdroj: Aston Martin Residences

Ak sa milionár bude cítiť v malom byte stiesnene a zistí, že 5 miliónov dolárov je v konečnom dôsledku ako kvapka v mori, môže si vybrať trojposchodový penthouse. Samozrejme nie zadarmo, ale výmenou za 44 miliónov eur. Ako darček na privítanie v tomto prípade získa Aston Martin Vulcan...