ikona

Zaujímavosti Kontroverzný Clarkson ukázal dobré srdce

Foto: Youtube

7.6. 2018 11:30 Výmena kolesa by mala patriť medzi základné šoférske zručnosti. Nie každý je však v tejto činnosti doma a mnohí vodiči či šoférky si ju nevyskúšajú celé roky. Zdá sa, že populárny Jeremy Clarkson k nim nepatrí.

V niektorých ohľadoch je ku všetkým život férový. Medzi ne rozhodne patrí aj poškodenie kolesa, tzv. defekt. Čas, miesto a ani spôsob si nevyberiete, môžete si však byť istý, že raz za niekoľko rokov sa vám to jednoducho stane. Prejdete po výmole, cez koľajnice alebo len trafíte ostrý predmet na ceste a všetok tlak z pneumatiky je fuč. Výmena kolesa by mala patriť medzi základné šoférske zručnosti, zastaviť sa a ponúknuť pomoc však nikdy nemusí byť na škodu.

Dokázal to aj kontroverzne vnímaný Jeremy Clarkson, ktorý sa len tak pristavil pri britskej televíznej celebrite Binky Felstead. Jej Volkswagen Polo dostal defekt a britský automobilový novinár jej s ním bez váhania pomohol. Takáto ochota je v ostrom kontraste s Jeremyho povesťou nevrlého muža. Aj on však ukázal dobré srdce a v priebehu 15-tich minút poškodené koleso vymenil. Nejde síce o nijak ohromujúci čas, to ani zďaleka, v tomto prípade sa však cení najmä ochota pomôcť.

Zdroj: Filip Kadlečík
Diskusia  ()

Video

Diskusia