Ilustračné foto.
PR článok
PR článok

Zaujímavosti Cíťte sa vo svojom aute ako doma s jedinečnými vôňami

Foto: Notino

2.12. 0:05 Starať sa o svoje auto je pre mnohých ľudí zábava. Umývanie, vysávanie i leštenie zaberie niekedy dosť času, ale výsledok za to stojí. Rovnako ako aj kvalitné osviežovače do auta.

Auto je náš druhý domov

Predstavte si, koľko času denne alebo týždenne strávite vo svojom štvornohom tátošovi. Vozí vás do práce, na nákupy, za povinnosťami i za zábavou. Je miestom, kde si púšťame dobrú hudbu a vyčistíme svoju hlavu. Dôležité je, aby ste sa v ňom cítili ako doma a cestu kdekoľvek do sveta si spríjemnili najviac, ako je to možné.

Bez dobrého osviežovača vzduchu to poriadne nejde a práve výber vône sa nesmie podceňovať. Vône majú výrazný vplyv na našu psychiku a pri ich správnej voľbe môžete naozaj pocítiť rozdiel. Vyberať si treba naozaj kvalitné osviežovače, pretože nesmú spôsobiť bolesti hlavy a nevoľnosť. Ich úloha v aute je predsa upokojiť, navodiť pokojnú atmosféru a pohladiť vaše zmysly, aby sa zo šoférovania stal ešte príjemnejší zážitok. Zabudnite radšej na lacné osviežovače, ktoré kúpite na benzínovej pumpe. Máme pre vás tipy na niečo lepšie.

Vône do auta, ktoré vám vylepšia deň

Túžite po tom, aby vône do auta nielen pekne voňali, ale aj dobre vyzerali? Vybrať si môžete z pestrej ponuky osviežovačov do auta, ktoré sú originálne, nevšedné a pútavé. Dobrým spoločníkom môže byť napríklad rozkošný panáčik s vôňou kvetov, vanilky, mäty či ovocia od Mr & Mrs Fragrance. Vyberie si každý, či už preferujete vône viac sladké, svieže, alebo energické či drevité.

Aj kvalitné osviežovače značiek Millefiori či Yankee Candle dokážu zútulniť vaše auto a premeniť ho na druhý domov, kde sa budete cítiť bezpečne a spokojne. Jazda s nimi bude veselá, voňavá a príjemná.

Ilustračné foto.
Ilustračné foto.
Zdroj: Notino

Láska na prvé ovoňanie

Strácate sa v množstve značiek a chceli by ste vsadiť na skutočnú kvalitu za normálnu cenu? V tom prípade si prejdite ponuku Bath & Body Works. Patrí k tým, ktoré vás uchvátia na dva razy. Najskôr si zamilujete elegantný držiak, ktorý vyzerá ako šperk, dinosaurus, motýľ alebo mačka – naozaj elegantný doplnok interiéru auta, na ktorý sa vás opýta každý spolujazdec.

Druhýkrát sa do neho zbláznite, keď ucítite ich vône. Prenesú vás na dovolenku, do obdobia jesene alebo Vianoc, na zasnežené hory i rozkvitnuté lúky. Necháte sa zlákať?

Ilustračné foto.
Ilustračné foto.
Zdroj: Notino
PR článok
autor PR článok

Video

Diskusia

K tomuto článku nie je možné pridávať diskusné príspevky.