Tisíci Fresh Corner pri maďarskej obci Leányfalu leží neďaleko križovatky európskych cyklistických ciest Eurovelo 6 a je obľúbeným cieľom cyklistov. Súčasťou čerpacej stanice je preto aj servis pre bicykle s pumpou a náradím a nabíjačkou pre elektro bicykle.
Zdroj: Slovnaft

Okrem skvelej kávy ponúka Fresh Corner aj zaujímavý gastro zážitok. Jednoznačne najobľúbenejším je hot dog. Vlani sa ich v celom regióne predalo 10 miliónov kusov a len za prvý polrok tohto roka na Slovensku to boli takmer dva milióny hot dogov. V ponuke sú rôzne druhy párkov, ktoré môžete skombinovať s viacerými dresingami so zaujímavou príchuťou. Zo sladkej ponuky sú najobľúbenejšie croissanty. Avšak chuťové poháriky našich zákazníkov sa v jednotlivých krajinách líšia. Kým v Maďarsku sú najpredávanejšie dolky a čokoládové rolky, v Českej republike sú to šišky a závitky plnené pudingom, na juhu burek a na Slovensku nám najviac chutia pletenky s pekanovými orechmi a javorovým sirupom.

Apropó, podobné rozdiely v preferenciách sú aj pri káve. Celkovo najobľúbenejšou voľbou je espresso, no napríklad na Slovensku a v Česku je to väčšia káva, tzv. americano, a v Chorvátsku a Bosne a Hercegovine vedie espresso macchiato.

Najobľúbenejším sladkým pečivom vo Fresh Corneroch na Slovenku sú pletenky s pekanovými orechmi a javorovým sirupom.
Zdroj: Slovnaft

Značku Fresh Corner začala Skupina MOL budovať pred šiestimi rokmi a dnes už svoje obľúbené produkty najvyššej kvality nájdete na každej druhej čerpacej stanici Skupiny. Podľa spotrebiteľského prieskumu očakáva väčšina motoristov niečo viac než len rýchlo natankovať. Na svojich cestách si chcú vychutnať gastronomický zážitok, možnosti na oddych a pestrosť ponuky tovaru a služieb. Okrem lahodnej kávy a občerstvenia tak Fresh Corner ponúka aj priestor na kvalitne strávený čas so všetkým potrebným vybavením – môžete si posedieť na terase, zatiaľ čo sa vaše deti zahrajú v detskom kútiku. Vášho štvornohého miláčika vyvenčíte v na to určenej zóne. Ak cestujete s malým dieťatkom, môžete sa spoľahnúť, že ho prebalíte v tichu, mimo pohľadov cudzích očí v prebaľovacom kútiku.

Ilustračné foto
Zdroj: Slovnaft

Ak sa vydávate na cestu na výlet, dovolenku alebo len do práce, zastavte sa vo Fresh Corneri. Našou snahou je poskytnúť vám všetko, čo potrebujete v momente, keď v aute zaznie tradičné – „už tam budeme?“. Pozrite sa na dané situácie vo videu.