Už nemáme pochýb o tom, že Bugatti to myslelo vážne s predajom produktov, ktoré nemajú nič spoločné s autami. Okrem toho, že minulý rok sa pustili do výroby limitovanej série luxusných biliardových stolov, z ktorých každý stojí približne 295 000 eur, sa tentoraz rozhodli pre vlastnú líniu šampanského.

To vzniká v spolupráci s francúzskym výrobcom Champagne Carbon a v ponuke je niekoľko fliaš za pomerne "priaznivé ceny". V roku 2019 bolo pri príležitosti oslavy 110 výročia značka predstavené šampanské s názvom Bugatti EB.01 Edition a EB.02 Chiron 300+ vzniklo pri predstavení najrýchlejšieho Bugatti všetkých čias. Po troch rokoch sa k produktovej rade pridala skratka EB.03 Bolide.

EB.03 Bolide je špecifická najmä dizajnom fľaše, pretože je potiahnutá uhlíkovými vláknami. Na tejto nádobe venovanej modelu Bolide sa nachádzajú dizajnové prvky auta, jeho názov a silueta jeho svetiel v tvare písmena X. Ale tam to končí, tekutý obsah fľaše nemá s Bugatti veľa spoločného. Vo vnútri sa nachádza šampanské Bland de Blancs z roku 2013. Takže potenciálny záujemca si vlastne platí za dizajn nádoby a nie až tak za jej obsah. Jeho cena je 290 €, čo je nič v porovnaní s cenou vozidla Bolide, ktoré stojí približne 4,6 milióna eur.