Tuningový pick-up od Pickup Design

Badge photostory Brutálny tuning pick-upov: Uvidíte tieto drsné úpravy a bežné vás už navždy budú nudiť

Foto: Pickup Design

3.8. 10:01 Na našich cestách je čoraz viac pick-upov a ich majitelia sa často snažia jeden od druhého odlíšiť. Uľahčiť im to môže napríklad nový poľský projekt zameraný na drsný tuning vozidiel obľúbenej pracovnej kategórie.

Carlex Design je, najmä pre nadšencov automobilových úprav, známa firma. Poľská spoločnosť sa zameriava predovšetkým na rozsiahle optické úpravy interiéru či karosérie automobilov, nevyhýba sa pritom ani exkluzívnym či netradičným modelom. Do parády si úplne bežne berie značky ako Ferrari, Bentley či Mercedes-Benz.

Limitované edície dizajnových pick-upov sa budú vyznačovať nezameniteľným štýlom a vysokou kvalitou.
Pickup Design

 Mohlo by sa zdať, že tuning je dnes mŕtvy, opak je však pravdou. Všetko sa teraz len robí o niečo profesionálnejšie. Dostatok príležitostí pre firmy dokumentuje i fakt, že Carlex nedávno otvoril svoju úplne novú pobočku.

Pickup Design je divízia poľskej spoločnosti, ktorá je zameraná práve na obľúbené pick-upy. Jej portfólio aktuálne tvorí šestica modelov a niekoľko špecifických verzií. Známe tváre ako Mercedes-Benz triedy X, Volkswagen Amarok, Nissan Navara, Toyota Hilux, Mitsubishi L200 či Fiat Fullback pod rukami poľskej spoločnosti dostávajú úplne nový šmrnc. Pozrite si ich sami.

Video

Diskusia