ikona

Zaujímavosti Bizarná oprava kapoty: Čo jej predchádzalo?

Foto: Youtube (ViralHog)

30.7. 12:23 Američan vyrovnával kapotu svojho vozidla pod kamerou na rodinnom dome. Pravdepodobne krátko po havárii, z ktorej miesta unikol.

Za útek z miesta nehody hrozí vo väčšine civilizovaného sveta trestné stíhanie, napriek tomu sa k nemu mnohí vodiči uchyľujú. Ich odhaľovanie býva často náročné. Jeden z nich mal nedávno smolu, nechal sa totiž nakrútiť. Jeho zábery sa momentálne šíria internetom. Šlo o muža v americkom štáte Texas, ktorý sa rozhodol pokrčenú kapotu svojho čerstvo nabúraného auta aspoň čiastočne vyrovnať. Tento amatérsky "klampiar" na to použil nohy a vlastnú hmotnosť.

Bizarná oprava kapoty sa odohrala pod dohľadom bezpečnostnej kamery na rodinnom dome, pred ktorým šofér zastavil. Po pár desiatkach sekúnd pokračoval v ceste. Mal pritom uvoľnenú masku chladiča a chýbajúce ľavé svetlo, pričom to pravé asi držalo len na kabeláži. Jeho spolujazdkyňa sa napriek tomu na počínaní chlapa bavila. Aj keď to môže vyzerať komicky, na smiech táto scéna nie je. Čo jej predchádzalo? Žiadne etaily o havárii nepoznáme, no vzhľadom na stav prednej časti automobilu muselo ísť o slušný náraz...

Zdroj: Marek Pokrývka
Diskusia  ()

Video

Diskusia