Kreativita sa odráža na každom kúsku tohto auta. Limitovaná edícia Maserati Grecale predstavuje reálnu obdobu vozidla pre Barbie. Najnovšie SUV talianskeho výrobcu sa stalo základom, pre neobyčajnú edíciu, skladajúcu sa iba z dvoch vyrobených exemplárov. Musí sa hodiť k životnému štýlu Barbie, byť autom na obchodné stretnutie, ale aj na voľný čas a iné.

Maserati Grecale Barbie
Zdroj: Maserati

Prvý kus bol predstavený nedávno, na podujatí Neiman Marcus' Fantasy Gift v Los Angeles. Ďalšie podrobnosti týkajúce sa druhého kusu majú byť oznámené v roku 2023. Časť predajnej ceny auta bude patriť Barbie Dream Gap Project, iniciatíve značky Barbie, ktorá spolupracuje s charitatívnymi organizáciami s cieľom poskytnúť dievčatám rovnaké príležitosti a odstrániť prekážky.

Exteriér ružového SUV pokrýva dúhový vrchný náter, ktorý za slnečného počasia odhaľuje dúhový efekt. Čierny interiér obsahuje celokožené sedadlá, prístrojové dosky, koberce a dvere zvýraznené ružovým prešívaním. Pod kapotou Maserati sa ukrýva výkonný 3,0-litrový motor V6 Nettuno s výkonom 395 kW/530 k. Viac obrázkov nájdete v galérii.

Mohlo by vás zaujímať: