Aston Martin
Denis Milo
Denis Milo

Zaujímavosti Aston Martin vám pomôže postaviť garáž snov, no musíte mať aspoň jedno exkluzívne auto

Foto: Aston Martin

22.8. 8:30 Anglická spoločnosť prichádza s netradičnou službou, svojim zákazníkom pomôže vytvoriť exkluzívne príbytok pre ich vozidlá.

Chceli by ste mať auto zaparkované v úžasnom priestore ako James Bond alebo Iron Man? Aston Martin vám s radosťou pomôže. Novou myšlienkou tejto britskej spoločnosti je budovanie veľkolepých garáži pre bohatých klientov. Tím dizajnérov spoločnosti bude spolupracovať s renomovanými architektmi a miestnymi dodávateľmi pri plánovaní a výstavbe špeciálnych prostredí pre vozidlá svojich bohatých klientov.

Aj takto môže vyzerať garáž pre klenot z britského Gaydonu.
Aj takto môže vyzerať garáž pre klenot z britského Gaydonu.
Zdroj: Aston Martin

Mohlo by sa jednať o pompézne miesta pre parkovanie viacerých automobilov, či o menšie herné miestnosti, v ktorých by sa okrem vozidla nachádzali aj pretekárske simulátory. Pokiaľ by šlo o veterána, môžu dizajnéri zapracovať priestor do obdobia, v ktorom automobil vznikol. Nápaditosť nemá hraníc a možnosti sú rôzne. Projekt sa totiž môže zamerať na skupinu vozidiel alebo len na jeden samostatný automobil. Samozrejme, od konkrétnych riešení sa bude odvíjať cena.

Samozrejme, služba nie je dostupná pre hocikoho. Ak sa o ňu chcete uchádzať, musíte mať aspoň jedno exkluzívne auto z Gaydonu. Zatiaľ žiadna takáto garáž vytvorená firmou Aston Martin neexistuje a tak nám ostáva len počkať, ako bude prvý projekt po dokončení vyzerať. Využite svoju predstavivosť a pokojne nám napíšte, akú garáž by ste si priali vy a čo by v nej bolo zaparkované.

Video

Diskusia