Medzi vodičmi automobilov a motocyklov dochádza relatívne často ku konfliktom a nie vždy sa to skončí len nadávkami či zdvihnutými prostredníkmi. Jeden incident tohto druhu zachytáva nasledujúce video. Ukazuje skupinu motorkárov v USA, ktorí spoločne jazdia na diaľnici. Rýchlomer muža s kamerou ukazuje cifru 95 míľ za hodinu (153 km/h) znamenajúcu prekračovanie najvyššej povolenej rýchlosti.

Napriek tempu skupiny sa ju rozhodol predbehnúť Ford F-150, ktorý to neváhal urobiť cez odstavný pruh. Pri návrate do ľavého pásu arogantný šofér pick-upu zadnou časťou narazil do motorkára. Zo stroja ho zhodil a bez problémov pokračoval. Jeho pád sa pritom mohol skončiť tragicky. Našťastie, jazdec vyviazol len s ľahkými zraneniami. Dvaja motocyklisti sa vydali za Fordom a zavolali políciu, ktorá mala jeho vodiča následne zadržať.

Záznam z nehody nezachytáva, čo kolízii predchádzalo. Motorkári mohli napríklad dlhší čas okupovať ľavý pruh a blokovať ponáhľajúci sa pick-up. No nech to bolo akokoľvek, reakcia s potenciálne fatálnymi následkami nebola určite na mieste a zaslúži si exemplárny trest.