Pri takomto type pretekov sa fantázii medze nekladú, používajú sa autá všetkých druhov, i keď je pravda, že pod kapotou prevládajú americké osemvalce. Niektorí jazdia na elektromobiloch, iní zasa neváhajú dupnúť na plyn naftovým agregátom. Nájde sa ale pár šialencov, ktorí používajú superšporty. To je aj prípad spoločnosti AMS Perfomance, ktorá sa môže pochváliť najrýchlejším Lamborghini Huracán na svete. 

Rovnako ako pri mnohých automobiloch ide stále o projekt. Auto neustále vyvíjajú, pričom pretek za pretekom robia mierne úpravy. Alpha Omega má v sebe umiestený vidlicový desaťvalcový motor s objemom 5,2-litra, pričom je na míle vzdialený od sériového pohonu. Dokáže vyvinúť výkon viac ako 2 000 koní. Okrem vylepšeného motora sa úpravy dotkli aj dvojspojkovej prevodovky, ktorá bola vyvinutá presne na mieru. Je schopná odolať prívalu krútiaceho momentu a celý podvozok je pripravený na extrémne preťaženie pri pretekoch, rovnako sú na tom aj brzdy. 

Je to skrátka stroj na zabíjanie rekordov. Závod na štvrť míle (401 metrov) zvládne za 7,33 sekundy, kedy ručička na tachometri prekračuje 300 km/hod. Veríme tomu, že pri takomto zrýchlení je udržanie auta v priamej línii skutočne náročné a práve pri ukočírovaní výkonu stráca auto cenné stotiny. Na zabránenie odlepenia prednej nápravy od zeme potrebujete niekoľkých pomocníkov a pri brzdení používate padák. Najlepšie na tom je, že Huracán ešte nevyužíva svoj potenciál naplno, pretože môže byť ešte rýchlejšie a o niekoľko mesiacov ho možno uvidíme s časom pod sedem sekúnd.