Poradca Pre inauguráciu prezidentky uzatvoria centrum Bratislavy

Foto: PZ SR

14.6. 11:00 V sobotu sa bude konať inaugurácia Zuzany Čaputovej do funkcie prezidentky SR bude časť centra Bratislavy uzatvorená, a to aj pre rezidentov.

V súvislosti s inauguráciou pani prezidentky v sobotu 15. júna 2019 je potrebné, aby obyvatelia a návštevníci hlavného mesta rátali počas celého dňa s dopravnými obmedzeniami v centre mesta.

Ulice Jesenského, Mostová a Námestie Ľ. Štúra budú v časoch od 11.15 až do 11.45 a 12. 30 až 13.00 uzatvorené úplne. Z týchto ulíc je v sobotu vylúčená aj mestská hromadná doprava. Vjazd do garáže hotela Carlton a k hotelu bude možný z Jesenského ulice.

Panská ulica bude uzatvorená od 08.00 do 14.00. Z dôvodu umiestnenia bezpečnostných zábran nebude vstup a prechod umožnený ani rezidentom.

Staromestská ulica bude v čase od 12.30 do 15.00 rovnako uzavretá. Zjazd bude umožnený z Mostu SNP na nábrežie Vajanského a výjazd na Most SNP bude možný z nábrežia v smere do Petržalky.

Na plynulosť a bezpečnosť cestnej premávky budú dohliadať hliadky dopravnej polície Krajského riaditeľstva PZ v Bratislave.

Zdroj: Soňa Zverková
Diskusia  ()

Video

Diskusia