Ilustračné foto.
PR článok
PR článok

Poradca Pôžičku na auto si môžete vybaviť aj z bezpečia domova

Foto: Pexels

23.4. 0:05 Kvôli úveru na auto nemusíte opúšťať bezpečie svojho domu a vystavovať sa riziku nákazy. Úver môžete získať aj cez internet a peniaze mať k dispozícii do 24 hodín.

Lízing alebo pôžička na auto?

Pri kúpe vozidla vám každý dobrý predajca ponúkne možnosť financovania prostredníctvom lízingu. Aj keď na prvý pohľad vyzerá ponuka výhodne, pôžička na auto je v porovnaní s lízingom väčšinou výhodnejšia. S lízingom sú viazané vysoké poplatky za poskytnutie, prísne podmienky splácania a vyšší úrok.

Výhodnejšie podmienky splácania, nulový poplatok za poskytnutie, nižší úrok a možnosť výberu je to, čo robí autoúver výhodnejším. Banky navyše poskytujú takýto typ úveru aj cez internet. Vybaviť si ho môžete z pohodlia domova prostredníctvom online formuláru a financovať ním môžete kúpu nového aj jazdeného vozidla.

Okrem pôžičky si cez internet môžete uzatvoriť aj najlacnejšie PZP. Stačí, keď zadáte ŠPZ alebo technické parametre vozidla. Po uzatvorení poistenia vám všetky dokumenty prídu na váš e-mail a následne poštou na vašu adresu.

PR článok
autor PR článok

Video

Diskusia

K tomuto článku nie je možné pridávať diskusné príspevky.