Poradca Bratislavu dnes čakajú dopravné obmedzenia

Foto: PZ SR

7.2. 7:00 Dnes - vo štvrtok 7. februára - navštívi Bratislavu nemecká delegácia. Počas jej presunov budú uzatvorené niektoré dôležité ťahy.

Okrem dopravnej akcie zameranej na chodcov čakajú zajtra Bratislavu dopravné obmedzenia v súvislosti s návštevou nemeckej delegácie. Motoristi musia počítať s uzáverami najmä v širšom centre Bratislavy a hlavných príjazdových ciest do hlavného mesta. Podľa informácií polície budú dopravné obmedzenia nasledovné:

  • v čase od 10.30 približne do 11.00 dôjde k obmedzeniu pri presune delegácie z bratislavského letiska. Uzatvorený bude diaľničný obchvat D1 v úseku od Zlatých pieskov po Most SNP, ďalej ulice Einsteinova, Staromestská, Hodžovho nám. a obojsmerne aj Palisády. Tieto obmedzenia sa následne zopakujú aj medzi 11.30 a 12.00 hod.

  • v čase cca. od 14.00 do 14:15 budú opäť uzatvorené obojsmerne Palisády, a Hodžovo nám.

  • v čase cca. 14.45 do 16.00 budú uzatvorené nasledovné ulice a cesty: Palisády, Hodžovo nám., Staromestská, Most SNP, Eisteinova a diaľničný obchvat v smere na Trnavu.


Vodičom, ktorí pri príchode do Bratislavy plánujú využiť diaľnicu D1, polícia odporúča, aby tak spravili v čase najneskôr do zhruba 10.00, ak je to čo i len trochu možné. Neskôr odporúča jazdiť po diaľnici až po 12.00 hod. V popoludňajších hodinách polícia odporúča vodičom, ktorí budú opúšťať Bratislavu po diaľnici D1, aby tak spravili v čase najneskôr do približne 14.45 alebo až po 16.00 hod.

Zdroj: Soňa Zverková
Diskusia  ()

Video

Diskusia