Náš podcast si môžete vypočuť priamo v priloženom webovom prehrávači, pod názvom "AUTO BILD Podcast" ho však nájdete aj na iných platformách, medzi ktorými nechýbajú SpotifyApple PodcastsGoogle Podcasts a mnohé menšie služby. Len upozorníme, že v prípade Apple a Google Podcasts sa môže stať, že sa tam nová epizóda objaví s miernym oneskorením.

Vodík predstavuje alternatívu, ktorá umožňuje fungovanie dopravy bez uvoľňovania lokálnych emisií a v závislosti od zdroja dokonca aj bez produkcie akýchkoľvek emisií. Uhlíková neutralita je cieľom automobiliek a aj celého sveta a toto môže byť skvelá príležitosť, ako ju dosiahnuť, alebo ku nej aspoň výrazne prispieť. Vôbec po prvýkrát sme pre vás nahrávali celú epizódu podcastu priamo z auta, testovali sme totiž vodíkovú Toyotu Mirai novej generácie. Svojou vysokou úrovňou nás prekvapila, no má aj svoje nedostatky. Aké? To už sa dozviete v samotnom podcaste. Prajeme vám príjemné počúvanie!

Ak sa vám epizóda páčila (alebo nepáčila), budeme radi, keď nám to dáte vedieť na mailovej adrese [email protected], poprípade na našom Facebooku či Instagrame.