Náš podcast si môžete vypočuť priamo v priloženom webovom prehrávači, pod názvom "AUTO BILD Podcast" ho však nájdete aj na iných platformách, medzi ktorými nechýbajú SpotifyApple PodcastsGoogle Podcasts a mnohé menšie služby. Len upozorníme, že v prípade Apple a Google Podcasts sa môže stať, že sa tam nová epizóda objaví s miernym oneskorením.

Po ostatnej epizóde, v rámci ktorej sme sa rozprávali o desiatke najhorších automobilov z dlhodobých testov Auto Bildu, teraz prinášame prehľad pätnástich najúspešnejších. Tieto automobily aj po 100 000 kilometroch vykazovali nadpriemernú spoľahlivosť a takmer nulovú chybovosť. Všetky navyše dnes už patria na trh jazdených vozidiel, čo znamená, že sa nielen nekazia, ale sú aj dostupné za príjemné ceny. Na ktorý model sa teda oplatí staviť? To vám prezradíme v nasledujúcej hodinke. Prajeme vám príjemné počúvanie.

Oznam redakcie

Kvôli neočakávaným technickým problémom vychádza nový diel Auto Bild Podcastu výnimočne až v utorok. Chyba bola tentokrát na našej strane - nastala pri postprodukcii zvukovej stopy Milana. Zdržala nás však najmä spoločnosť Buzzsprout, ktorú využívame na upload podcastov. Jej stránka sa totiž včera ocitla pod paľbou DDoS hackerského útoku a preto sme nevedeli promptne zariadiť reupload epizódy so správnym zvukom. Ospravedlňujeme sa a ďakujeme za vašu priazeň.